reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm “Guardians” tanıtım filmi [Video]

Reytingleri dibe vuran bu yüzden de gündemden düşmeyen The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm ile yoluna devam ediyor. Paylaşılan tanıtım işlerin daha da karışacağını gözler önüne seriyor.

Sezonun on ikinci bölümününü ismi Guardians olacak. Yönetmenliğini Greg Nicotero’nun üstlendiği bölüm için oldukça kısa bir özet izleyicilerle paylaşıldı. Bu özette topluluklardan birinin yaşanan gerginlik nedeniyle içten içe parçalanmaya başladığı söyleniyor. Öte yandan bir başka grup hakkındaki gerçek net bir şekilde ortaya çıkıyor. Son olarak bir arkadaşı kurtarmak için girişilen tehlikeli macera ölümcül sonuçlarıyla can sıkıyor.

Tanıtıma bakılırsa asıl doğası ortaya çıkacak olan topluluk The Whisperers yani Fısıldayanlar olabilir. Onların zombiler arasına karışmak için üzerlerine geçirdikleri derileri giyiş anlarını görüyoruz. Onların kendi aralarında “Kendimizi korkumamız lazım. Hazırlıklı olmamız gerek” şeklinde konuşmalarına şahit oluyoruz. Öte yandan Michonne grubun yaptıklarının tehlikeli olduğunu oldukça sinirli bir şekilde dile getiriyor. Oldukça hızlı bir havası olan tanıtım “Artık kime inanacağız?” sorusuyla son buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guardians isimli The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm Amerika’da 3 Mart’ta izleyici karşısına çıkacak. Bölüm için paylaşılan tanıtımı ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.