reklamı kapat

POPÜLER

 The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm “Evolution” tanıtım filmi [Video]

Hikayesini toparlamak için büyük çaba harcayan The Walking Dead sezon arası vermeye hazırlanıyor. The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm ile gelecek bölümde neler yaşanacağı gözler önüne seriliyor.

Evolution isimli bölümün yönetmenliğini Michael E. Satrazemis üstleniyor. AMC tarafından paylaşılan kısa özette ise şu bilgiler yer alıyor: Ufak bir kurtarma görevi sırasında kahramanlarımız şaşırtıcı bir tehlikeyle burun buruna geliyor. Bu tehlike herkesin sonu olabilecek niteliğe sahip görünüyor. Paylaşılan 30 saniyelik tanıtımda kahramanlarımız grup halinde dolaşan zombileri gözlemliyor. Onların eskisinden daha büyük bir tehlike oluşturduğunu fark ediyorlar. Bu durum hayatta kalma mücadelesini daha zorlu bir hale sokuyor. Daryl Dixon onların konuştuğunu fark eden ve hayrete düşen karakterlerden biri oluyor. “Onları bir araya getirin” sözlerinin ne anlama geldiğini ise daha sonra öğrenebileceğiz. Genel olarak bölüm Daryl Dixon‘ın etrafında şekilleniyor gibi görünüyor. Fakat giderek kötüleşen hava koşulları da yaşanacaklarda önemli bir rol üstlenebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead’in sezon arası vermeden önceki son bölümü 25 Kasım’da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dolayısıyla bizleri heyecan dolu bir bölüm bekliyor diyebiliriz. The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm tanıtımını ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.