reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm “Evolution” fotoğrafları

Sezona ara vermeye hazırlanan The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm fotoğraflarıyla karşımıza çıkıyor. Bu kareler gelecek bölümde yaşanacaklara dair ipuçları veriyor.

Sezon arasından önce seyredeceğimiz son bölümün adı Evolution olarak açıklandı. Yönetmenliğini Michael E. Satrazemis‘in üstlendiği bu bölümde zaman atlamasından sonra dünyanın nasıl değiştiğine daha yakından bakma fırsatı elde edeceğiz. Paylaşılan özette kahramanlarımızın beklenmedik bir tehlikeyle karşı karşıya geldiği ifade ediliyor. Bu tehlike herkesin sonunu getirebilecek niteliğe sahip gibi görünüyor. Elbette bahsedilen tehlikenin ne olduğu net değil. Çünkü neler olacağını öğrenmek için yeni bölümü seyretmemiz bekleniyor. Öte yandan paylaşılan kısa tanıtımda gördük ki zombiler herkes için çok daha büyük bir tehlike haline geliyor. Geçen bölümlerde olanların ardından Daryl Dixon bir grup zombinin kendi arasında konuştuğunu duyuyor. Tanıtımda yer alan “Onları bir araya getirin” sözleri dikkat çekiyor. Genel olarak bölüm Daryl Dixon ve onunla birlikte keşfe çıkan ekibin etrafında şekilleniyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead’in sezon arası finali 25 Kasım‘da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride, tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video

The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm tanıtımı