reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm “Chokepoint” fotoğrafları

The Walking Dead’de heyecan giderek artıyor. Sezon finali yaklaşırken paylaşılan The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm fotoğrafları yaklaşan problemleri gözler önüne seriyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in sezonları diğer dizilerin aksine 16 bölümden oluşuyor. Bu da dizinin sezon finaline fazlasıyla yakın olduğu anlamına geliyor. Ara yaklaşırken hikayenin temposu artıyor. Chokepoint isimli on üçüncü bölümün özeti ise şöyle: Daryl Dixon kurtarma operasyonu için harekete geçiyor. Onun gelişini fark eden Alpha adamlarını gönderiyor ve kendine ait olanı geri almalarını istiyor. Kızını geri alma mücadelesinde kime ne olacağını umursamıyor. Kingdom ise yeniden tüm toplulukları bir araya getirmeye çabalıyor fakat yaşananlar bu planları tehlikeye sokuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan tanıtımda ise özette anlatılmak istenen hikaye akışı netlik kazanıyor. Alpha’nın Daryl Dixon’ın planına engel olmak üzere gönderdiği kişinin Beta olduğunu anlıyoruz. Çizgi romanı takip edenler Beta’nın çok tehlikeli bir karakter olduğunu biliyor. Bu yüzden onun Daryl Dixon ile yumruk yumruğa mücadeleye girmesi endişe yarattı. The Walking Dead izleyicileri ise Daryl’ın sonunun Beta’nın elinden olabileceğini düşünüyor.

Chokepoint adıyla anılan The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm Amerika’da 10 Mart’ta ekrana gelecek. Bölüm için paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde, tanıtımı ise hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm tanıtımı