reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm “Chokepoint” tanıtım filmi [Video]

Sezon finali adım adım yaklaşırken The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm fragmanı heyecan uyandıran bir mücadelenin yaklaştığını gözler önüne seriyor.

Sezonun on üçüncü bölümü Chokepoint olarak adlandırılıyor. Paylaşılan resmi özete göre Daryl kurtarma operasyonu için kolları sıvıyor. Durumu fark eden Alpha adamlarını kendine ait olanı geri almak üzere gönderiyor. Kızını geri almak için birilerinin ölme ihtimalini umursamıyor. Kingdom yeniden tüm toplulukları bir araya getirmeye çabalıyor fakat yaşananlar bu planları tehlikeye sokuyor.

AMC kanalı tarafından son bölüm sonrası paylaşılan tanıtımda ise heyecan uyandıran bir mücadele müjdeleniyor. Alpha’nın Daryl Dixon’ı durdurmak için gönderdiği kişinin Beta olduğu ortaya çıkıyor. İkili yumruk yumruğa bir mücadeleye girişiyor. Bu mücadelenin kazananı kim olacak, işte bu büyük merak uyandırıyor. The Walking Dead izleyicileri ise Daryl’ın sonunun Beta’nın elinden olabileceğini düşünüyor. Çünkü çizgi romanı okuyanlar Beta’nın nasıl güçlü bir karakter olduğunu oldukça iyi biliyor. Bu sebepten Daryl Dixon ve Beta arasındaki mücadelenin nasıl sonuçlacağı merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chokepoint isimli The Walking Dead 9. sezon 13. bölüm Amerika’da 10 Mart’ta izleyici karşısına çıkacak. Bölüm için hazırlanan tanıtımı  haberimizin girişinde bulup izleyebilirsiniz.