reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezondan yeni fotoğraflar [Galeri]

Yılın en fazla merak edilen işlerinden olan Game of Thrones 8. sezon fotoğraflarıyla karşımıza çıkıyor. Özellikle tüm karakterleri bir araya getiren kara fazlasıyla dikkat çekici.

Game of Thrones’un final bölümleri için geri sayım devam ederken Entertainment Weekly inanılmaz bir dosyayla karşımıza çıkıyor. Derginin son sayısında 78 sayfalık Game of Thrones özel dosyası yer alıyor. Bu dosyayla birlikte sekizinci sezondan yeni fotoğraflar da izleyicilerle paylaşılıyor. Fotoğraf sayısı üçle sınırlı kalsa da, dikkat çeken tüm kahramanlarımız için ayrı ayrı kapak hazırlanmış olması oldukça güzel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğraflardan biri var ki, hepsinin arasında öne çıkmayı başarıyor. Game of Thrones 8. sezon bölümlerinde hayatta kalan tüm karakterler bu fotoğrafta bir araya geliyor. Bir yanda King’s Landing’i savunan Lannisterlar, diğer yanda Stark ailesini görüyoruz. Jon ise Starklardan ayrı şekilde Daenerys Targaryen’in yanında duruyor. Onun hemen arkasında ise eşsiz bilgilara sahip Sam’i görüyoruz. Tyrion Lannister’ın Daenerys Targaryen’in yanında yer almaması da dikkatlerden kaçmıyor. Onun Lannisterların yanında yer alması Tyrion hakkındaki ihanet teorilerinin doğru çıkabileceğini düşünmemize neden oluyor.

Game of Thrones 8. sezon hakkında merak ettiğimiz tüm sorular 14 Nisan’da yanıt bulacak. O zamana kadar ilgi çekici gelişmelerle ve teorilerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir

Dizinin tarih duyurusu