reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezon için paylaşılan heyecan verici ilk sahne [Video]

Heyecanla beklenen Game of Thrones 8. sezon bölümleri için heyecan verici çok kısa bir sahne yayınlandı. Daenerys Targaryen, Sansa Stark‘la tanışıyor.

Nisan ayında yayınlanmaya hazırlanan Game of Thrones 8. sezon için daha önce küçük bir fragman paylaşılmıştı. Ancak paylaşılan fragmanda ne yazık ki diziden bölümler görünmüyordu. HBO‘nun 2019’da yayınlayacağı diziler için hazırladığı kolaj videoda ise nihayet 8. sezondan adam akıllı bir sahne görüyoruz. Belki de sezonun en önemli sahnelerinden biri olacak bu karede Jon Snow ve Daenerys Targaryen nihayet Kışyarı’na varıyor. Onlar karşılayan ise elbette Sansa Stark oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rahatsız edici karşılama

Daenerys Targaryen’in gerilimden bir haber bir şekilde geldiğini gördüğümüz fragmanda Sansa Stark onu karşılayarak, “Kışyarı sizindir majesteleri.” diyor. Ancak Sansa’nın bu kararı alırken çok da memnun olmadığı mimiklerine yansıyor. Küçücük bir sahnenin aktardığı büyük gerilimle beraber Stark’ların kendi iç işleri ne derece karışacak merak konusu. Kuzey’in Kralı ilan edilen Jon Snow’un Yedi Krallık’ın “kayıp kraliçesi” ile Kışyarı’na gelmesi, Stark destekçisi diğer ailelerden nasıl tepki alacak şimdilik kestirmek güç. Ayrıca Daenerys’in iki ejderhasının bırakacağı izlenim de merak edilen detaylardan. Ancak izleyicilerin aklında şimdilik tek bir soru var: Bran gerçekleri Jon Snow ile ne zaman paylaşacak?

Jorah Mormont‘un da Daenerys’in yanında göründüğü; HBO’nun paylaştığı videoda tüm dizilerin kolajını izlemek istemiyorsanız, Game of Thrones 8. sezon sahnesini 0:39‘uncu sahneden itibaren görüntüleyebilirsiniz.