reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezon iki yeni fragman yayınladı [İzle]

Game of Thrones 8. sezon için 30 saniyelik yeni bir video yayınlandı. Yeni fragman yorulmak bilmeyen bir düşman karşısında birlik olmaya çalışan kahramanlarımızı gösteriyor.

Game of Thrones 8. sezon yeni televizyon fragmanlarını yayınladı. Şimdilik çevrim içi kanallarında paylaşmadığı bu yeni fragman ise hayranlar tarafından hızla kaydedilip internete yüklenmiş durumda. İki farklı 30 saniyelik video yayınlayan HBO’nun fragmanlarından birinde Arya ve Jon nihayet karşı karşıya gelmiş gibi görünüyor. Öte yandan fragmanlar Kış Yarı’nda büyük bir tartışmanın da habercisi oluyor. Arka planda Sansa ve Daenerys otururken, Tyrion Kuzeylilere neden birlikte hareket etmek zorunda olduklarını hatırlatıyor. Bu da Daenerys’in ilk etapta bir tepkiyle karşılaşacağını işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayatta kalma savaşı

Büyük savaştan bazı görüntülerin de yer aldığı fragmanda Beric Dondarrion ve alev alan kılıcı da kendini gösteriyor. Jon ve Daenerys arasında da olası bir zıtlığın işaretini veren fragmanda Davos, Tyrion ve Varys’in ejderhaların uçuşuna baktığı sahne yer alıyor. Bu sahne ise akıllara “Acaba Jon ve Daenerys birlikte ejderha mı sürecek?” sorusunu yeniden getiriyor. Üçlünün daha önce ejderhalarla epey vakit geçirdiği düşünülünce bu şaşkın seyir bir ihtimal Jon’un ejderha süreceği teorisini körüklüyor.

14 Nisan’da yayınlanmaya başlayacak olan 8. sezon, 6 bölüm ile diziye tamamen veda edecek. Yayınlanan ve izleyiciler tarafından kaydedilen iki fragmandan ilkini haberin üzerinden ikincisini ise haberin devamından izleyebilirsiniz.

Güncelleme: Yazı sızıntılar kaldırılarak HBO’nun resmi videolarıyla güncellenmiştir.

İlgili video