reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezon için “gerçek fragman” sözü

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinin 14 Nisan‘da yayınlanacağı müjdelendi ancak hala doğru düzgün bir fragman göremedik. Yapımcılar ise hayranlardan sabırlı olmasını bekliyor.

Game of Thrones 8. sezon için şu ana kadar yayınlanan içeriklerin tatmin edici olduğunu söylemek pek mümkün değil. İlk olarak harita üzerinde sadece piyonlarla kısa bir fragman paylaşılmıştı. Daha sonra adam akıllı ilk sahneyi HBO’nun 2019 yayınları için hazırladığı kolaj videosunda görmüştük. Ancak o sahne de 3-4 saniyelik bir görüntüydü. Yayınlanan son fragman ise diziden bir görüntüden ziyade, ipucu taşıyan kriptik bir mesaj gibiydi. Dizinin baş yapımcıları David Benioff ve Dan Weiss ise hayranların doğru düzgün bir fragman isteği konusunu nihayet gündeme getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diziden sahneler içeren fragman gelecek

EW‘a röportaj veren ikiliden Benioff “David Lynch hiç fragman olmaması taraftarı. Bu konuda da haklı çünkü filme tamamen yeni bir şeyler görmek için gidiyorsunuz.” diyor. Weiss da Benioff’a destek çıkıyor. “Bence de keşke hiç fragman olmasa. Birilerinin çıkıp ‘Güven bana, bunu izlemelisin.’ demesini istiyorum.” diyor. Ancak daha sonra “Fakat böyle yapmayacağız” diyen Weiss yeni bir fragmanın geleceği konusunda hayranları bilgilendiriyor. Weiss sözlerini sinemada yayınlanan Westworld fragmanından ne kadar etkilendiğini belirterek bitiriyor: “Çünkü çocuklarla Ready Player One izlemeye gittik ve öncesinde Westworld fragmanını yayınladılar. Çok iyi görünüyordu ve biz de ‘Bunu yapmalıyız’ diye düşündük.

Game of Thrones 8. sezon için heyecan verici ve diziden sahneler yansıtan bir fragman ne zaman yayınlanacak henüz net değil. Ancak dizi üzerindeki heyecanı katlayacak bir fragmanın bizi beklediğini şimdiden söyleyebiliriz. O zamana kadar, haberin devamında, yayınlanan son fragmanı izleyebilirsiniz.

İlgili video

Game of Thrones 8. sezon fragmanı