reklamı kapat

POPÜLER

tom hiddleston loki

Tom Hiddleston’dan Avengers Infinity War’a Loki bakışı

Avengers Infinity War pek çok açıdan izleyicileri şaşırtmayı başardı. Bunlardan biri de Tom Hiddleston’ın hayat verdiği Loki ile alakalıydı. Peki sevilen oyuncu karakterinin kaderiyle ilgili ne düşünüyor?

Kısaca hatırlatmak gerekirse Loki başlangıçta Marvel Sinematik Evreni kötüleri arasında görünüyordu. Hatta The Avengers filminde kahramanlarımızı bir araya getiren o olmuştu. Daha sonra yaşadığı değişimle birlikte daha gri bir karaktere dönüştü. Hatta kısa bir süre önce Marvel’ın resmi internet sitesinde yer alan Loki biyografisinde enteresan bir detay fark etmiştik. Onun The Avengers süresince zihin taşı yüzünden Thanos’un etkisinde olduğu anlaşılmıştı. Böylece karakterin başlangıçta da tamamen kötü olmadığı ortaya koyulmuştu. Tom Hiddleston ise Avengers Infinity War’da yaşanananlarla birlikte karakterinin kendini tamamen affettirmeyi başardığını düşünüyor. Bunu da şu sözlerle ifade ediyor:

“Bana sorarsanız Infinity War Loki’nin insani yönünü görmemizi sağlıyor. Önceden seyrettiğimiz maceraları daha ilginç bir hale sokuyor. Onun geri çekilebileceğini ve kendini affettirebileceğini anlıyoruz.. Bence Loki Avengers Infinity War’daki hareketlerinin ardından kendini affettirmeyi başardı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Hiddleston’ın sözlerine bakılırsa o Loki’nin sonundan fazlasıyla memnun kalmış görünüyor. Fakat aynısını Marvel hayranları için söylemek zor. Karakter sevenler ise onun bir şekilde geri döneceğini umuyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home ilk fragman