reklamı kapat

POPÜLER

The Avengers

Loki’nin yıldızı Tom Hiddleston’dan samimi The Avengers itirafı

İlk Thor filminden bu yana Loki karakterine hayat veren Tom Hiddleston seneler sonra The Avengers filmi hakkında samimi bir itirafta bulundu.

Bildiğiniz gibi Tom Hiddleston uzun zamandır Loki karakteriyle özdeşleşmiş durumda. Onunla Thor’un ilk solo filminde tanışmış olsak da, Loki’nin asıl patlamasını The Avengers ile yaptığını söyleyebiliriz. Thanos’un ilk defa gözüktüğü filmde Loki hikayenin kötüsü olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak diğer Marvel kötülerinin aksine tek bir filmde görünüp kaybolmadı. Marvel Sinematik Evreni’ndeki karakter gelişimini sürdürdü. Öyle ki Avengers Infinity War‘da onu kahramanlarımızdan biri olarak görmeye başlamıştık. Ancak görünen o ki Tom Hiddleston The Avengers’taki rolü kabul ettiğinde sonucun başarılı olacağından pek emin değilmiş. Ace Comic-Con’a katılan oyuncu o zamanki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“The Avengers filmini çektiğimiz dönemde ödüm kopuyordu. Çünkü o zaman yapmak istediğimiz şeyin başarılı olup olmayacağına dair bir fikrimiz yoktu. Bu kadar başarılı olması için elimizden gelen her şeyi yaptık.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Avengers’ın o zaman öngörülemeyen başarısı bu sene Avengers Infinity War gibi bir hikayeyi izlememize vesile oldu. Bakalım hikayenin Avengers 4‘teki devamı nasıl olacak? Bir de bakalım Loki gerçekten hayata dönecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War – Çekim hataları