reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Tom Hiddleston’dan Avengers Infinity War itirafı

Marvel Sinematik Evreni‘nde Loki karakterine hayat veren Tom Hiddleston, Avengers Infinity War hakkındaki gerçeği uzun zamandır bildiğini itiraf etti.

Hatırlarsanız Avengers Infinity War oldukça hızlı bir şekilde başladı. Thor, Loki, Hulk ve Heimdall’ın Thanos’a karşı mücadele vermesine şahit olduk. Fakat bu mücadele beklediğimiz gibi sonuçlanmadı. Herkes bu durumu şaşkınlıkla karşılasa da Tom Hiddleston yaşanacakları tam iki senedir bildiğini açıkladı. Durumu da şu sözlerle özetledi:

“Aslına bakarsanız Loki’nin başına gelecekleri iki senedir biliyordum. Marvel ile Mayıs 2016’da görüştük. Bana Thor Ragnarok’un hikayesini konsept çalışmalarını ve fotoğraflarını gösterdiler. Ardından Russo kardeşler geldi. Kendimi tanıttım ve dördümüz oturuo Avengers Infinity War’un nasıl başlayacağını konuştuk. Yani Thor Ragnarok’un çekim süreci boyunca Loki’nin başına gelecek her şeyden haberdardım. Zaten filmin sonunda Loki yeniden Thor’un kardeşi olarak kabul görüyordu. Ardından Avengers Infinity War’un başında kendini yeniden Odin’in oğlu olarak sayıyor olmasını çok güçlü buldum. Böylece Loki’nin macerası son buluyor. Onun ölümü Infinity War’da yaşanacakların ilk sinyalini veriyor. Thanos’un şimdiye kadar gördüğümüz herkesten daha kuvvetli olduğunu anlamamızı sağlıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Loki’nin hikayesinin Tom Hiddleston’a sürpriz olmasını beklemiyorduk zaten. Fakat iki sene gerçekten uzun bir süre. Görünen o ki Hiddleston karakteriyle vedalaşmak için yeterli zamana sahipti.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası