reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Heyecan uyandıran Avengers 4 sızıntısı yalanlandı

Son zamanlarda Avengers 4‘ün heyecan uyandıran iddialarla gündeme gelmesine şahit oluyoruz. Özellikle filme dair senaryo sızıntıları büyük dikkat çekiyor. İşte bu sızıntılardan sonuncusunun gerçekle yakından uzaktan alakası olmadığı ortaya çıktı.

Öncelikle kısaca hatırlatalım, Avengers 4 senaryosuna dair asıl sızıntı geçtiğimiz günlerde yaşanmıştı. Reddit’te paylaşılan senaryo fazlasıyla dikkat çekici olaylara yer vermesine dikkat çekmişti. Özellikle Iron Man ve Ant-Man‘in geçmişe gidip Sonsuzluk Taşları’nı toplayacağı iddiası yeni teorilerin odağı oldu. Henüz bu paylaşımın sahte olduğuna dair bir açıklama gelmedi. Bu sırada yine Reddit’te yeni bir paylaşım yapıldı. Tony Stark ve Scott Lang’in topladığı her Sonsuzluk Taşı’nın Thanos‘un eldiveninden eksileceği ve dev titanın durumu böyle fark edeceği ifade edilmişti. Bu paylaşımın diğer sızdırılan senaryo ile bağlantılı olması herkesi heyecanlandırmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fakat yapılan paylaşımın gerçek senaryoyla alakasız olduğu ortaya çıktı. Üstelik bu açıklamayı direkt olarak paylaşımı yapan Reddit kullanıcısı gerçekleştirdi. Söylediklerinin sadece kendi senaryosu olduğunu ve gerçekle alakası olup olmadığını bilmediğini ifade etti. Böylece heyecan uyandıran Avengers 4 sızıntısı birinci ağızdan yalanlanmış oldu. Öte yandan Marvel tüm bu sızıntılar hakkında sessizliğini korumaya devam ediyor. Filmin gizemi bozulmasın diye büyük çaba sarf edildiğini görüyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası