reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’dan heyecan uyandıran kalabalık poster

Bir hafta öne alınan vizyon tarihiyle bekleyiş süresini kısaltan Avengers Infinity War şimdi de kahramanları bir araya getiriyor. Bu kalabalık posterin merkezinde ise filmin kötüsü olarak seyredeceğimiz Thanos yer alıyor.

Onuncu senesinde bomba gibi bir işle karşımıza çıkmaya hazırlanan Marvel heyecanımızı körüklemeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Robert Downey Jr‘ın talebiyle filmin vizyon tarihi 4 Mayıs’tan 27 Nisan‘a çekilmişti. Filmin tüm dünyada bir hafta erken girecek olması Marvel sevenleri fazlasıyla mutlu etmişti. Daha bu gelişmenin etkisini atlatamamışken yeni bir poster gün yüzüne çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonsuzluk Taşları bir arada!

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da pek çok süper kahramanı birlikte göreceğiz. Sonsuzluk Taşları’nın peşine düşen Thanos giderek güçlenecek. Onu durdurmak için bir araya gelen kahramanların sayısı da her geçen gün artacak. Paylaşılan poster de ne kadar kalabalık bir film seyredeceğimizi net bir şekilde ortaya koyuyor. Deli titanımız Thanos tam ortada yer alıyor. Sonsuzluk Taşları‘nın tamamını ele geçirmiş olması özellikle dikkat çekiyor. Etrafında ise Captain America, Iron Man, Thor, Black Widow, Doctor Strange, Hulk, Gamora, Rocket, Spider-Man, Groot ve War Machine’i görüyoruz. Üstelik daha bu postere sığdırılamayan pek çok kahramanın izleyici karşısına çıkacağını da biliyoruz! Bu posteri hemen aşağıda görebilirsiniz.

Avengers Infinity War fragmanı