reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War set fotoğrafında yıldızlar bir arada

Çizgi romanlar birer birer beyaz perdeye aktarılırken, en fazla heyecan uyandıran projeler arasında Avengers: Infinity War yer alıyor. Yıldız isimlerin rol aldığı üçüncü Avengers filmi son olarak setten paylaşılan bir fotoğrafla gündeme geliyor. Sevilen kahramanlar bu karede ilk kez bir araya geliyor.

2008 yılında Iron Man beyaz perdeye taşındığından beri temelleri atılan bir hikaye var. Bu da Avengers ekibinin bir araya gelişi ve Thanos‘un Sonsuzluk Eldiveni’ni tamamlayıp evrende hakimiyet kurma çabası… Vizyona giren her filmle birlikte yapbozun parçaları bir araya gelmeye başladı. Sıra yavaş yavaş Avengers: Infinity War’a geliyor. Neredeyse tüm Marvel kahramanlarını göreceğimiz bu filmin yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşler üstleniyor.

Avengers: Infinity War’un şubat ayında başlayan çekimleri tam gaz devam ediyor. Scarlett Johansson’ın açıklamalarına bakılırsa bu devasa yapımda sevilen 62 farklı karakter bir araya geliyor. Kısacası oyuncu kadrosu oldukça kalabalık… Hepimiz gelişmeleri heyecanla takip ederken Robert Downey Jr. setten yeni bir fotoğraf paylaştı. Öğle yemeğinde çekilen bu karede ona Benedict Cumberbatch, Mark Ruffalo ve Benedict Wong eşlik ediyor. Bu fotoğraf sayesinde Doctor Strange, Iron Man ve Hulk’ı ilk kez birlikte görme fırsatı elde ediyoruz.

Eğer her şey planlandığı gibi giderse Avengers: Infinity War’u 4 Mayıs 2018’den itibaren izleyebileceğiz.