reklamı kapat

POPÜLER

marvel Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’un vizyon tarihi öne çekildi!

2018’in en fazla merak edilen filmi denildiği zaman akla otomatik olarak Avengers Infinity War geliyor. Tüm kahramanları Thanos‘a karşı bir araya getiren bu yapımın normalde 4 Mayıs‘ta vizyona gireceği açıklanmıştı. Ancak dün akşam yapılan tatlı bir duyuruyla bu tarihin öne çekildiği duyuruldu!

Onuncu senesini kutlayan Marvel Sinematik Evreni sonunda Thanos’u beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Bu titanı devirmek ise hiç kolay olmayacak. O Sonsuzluk Taşları’nı birer birer toplarken Avengers ve Guardians of the Galaxy bir araya gelecek. Tüm kahramanlar ona karşı durmak üzere toplanacak. Dolayısıyla Marvel dünyasındaki tüm kahramanları bu filmde görmek mümkün olacak. Heyecanlı bekleyiş devam ederken Marvel herkesin yüzünü güldüren bir hamle yaptı ve Avengers Infinity War’un gösterim tarihibi tam bir hafta erkene aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robert Downey Jr istedi, oldu!

Bu heyecan uyandıran gelişme Marvel ve Robert Downey Jr arasındaki tatlı bir diyalog eşliğinde duyuruldu. Ünlü oyuncu önce filmi erken izlemek istediğini ifade eden bir tweet paylaştı. Bu isteğinin kabul görmesinin ardından plana arkadaşlarını da dahil etmek istediğini ifade etti. Sonrasında arkadaşları olarak ifade ettiği kişilerin Marvel sevenler olduğu anlaşıldı. Bu şirin sohbetin ardından Avengers Infinity War’un tüm dünyada 27 Nisan’da izleyici karşısına çıkacağı açıklandı. Böylece geri sayım bir parça daha kısalmış oldu.

Avengers Infinity War fragmanı