reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’dan heyecan uyandıran yepyeni fotoğraflar

Vizyona girmesine oldukça kısa bir süre kala Avengers Infinity War‘dan yeni görüntüler gün yüzüne çıktı. Bu fotoğraflar sayesinde Thanos‘a ve ona karşı mücadele vermek için bir araya gelen kahramanlara yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Heyecanımız bir tık daha artıyor!

Son zamanlarda adını sıkça anmaya başladığımız Avengers Infinity War, Marvel’ın 10. yılını en ihtişamlı şekilde kutlamaya hazırlanıyor. Filmden Entertainment Weekly’e özel olarak paylaşılan fotoğraflarda ise pek çok farklı karakter yer alıyor. Bunlardan birinde Doctor Strange, Iron Man, Bruce Banner ve Wong bir arada duruyor. Diğerinde ise Captain America, Black Widow ve War Machine mücadeleye hazırlanıyor. Tom Holland’ın Spider-Man‘i de harekete geçmeye hazır görünüyor. Thor, Guardians of the Galaxy ekibiyle tanışıp dünyaya geliyor. Loki Tesseract’ı Thanos’a teslim etmeye hazırlanıyor. Wakanda’daki mücadele Black Panther önderliğinde başlıyor. Bir de bilim departmanının başındaki Shuri, Bruce Banner ve Scarlet Witch ile tanışıyor. En bomba karede ise Thanos‘un bir ay fırlatışına şahit oluyoruz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Infinity War beklediğimizden bir hafta önce yani 27 Nisan‘da izleyici karşısına çıkacak. Bahsettiğimiz görsellerin tamamını ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

Avengers Infinity War fragmanı