reklamı kapat

POPÜLER

İsveç’ten gelen beklenmedik sürpriz; 2019 Volvo S60 ilk kamuflajsız görseliyle karşımızda!

Tahmin edilenin çok öncesinde gelen sızıntı görseliyle karşımıza çıkan 2019 Volvo S60, artık çok daha sportif bir genel yapıya sahip.

Ksa bir süre önce yeni jenerasyon V60‘ın tanıtımını gerçekleştiren Volvo, ilk gösterimi devam etmekte olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapıyor. V60 ile birlikte bir modeli bir modelde ilk kez iki adet hibrit motor seçeneği sunan marka, bundan sonrası için planını elektrikli ve hibrit modeller üzerine kuracak. V60’ın ardından 2019 S60 ile ilgili yoğun bir soru bombardımanına maruz kalan marka CEO’su Hakaan Samuelson, kısa bir süre önce twitter hesabı üzerinde ufak da olsa bir detay paylaşmıştı. İki ay içerisinde düzenlenmesi beklenen S60 ile ilgili beklentiler haliyle V60 üzerinden devam ederken, yerel bir kaynaktan gelen ilk sızıntıyla heyecan fazlasıyla erken başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Motor seçenekleri aynı olacak

İsveç merkezli Taknikens Varld tarafından servis edilen görselde, kendisini V60’dan ayıran en karakteristik bölümü olan arka yüzünü görme şansına eriştiğimiz S60’da güzel ve yerinde değişimlerin söz konusu olduğu söylenebilir. S90’dan anımsadığımız C formlu LED stopları araca uyarlandığını gördüğümüz marka tasarımcıları çift çıkışlı büyük egzozlar ile karakteri güçlendiriyor. XC60’ın üretiminin gerçekleştiği ayrı tesiste banttan inecek olan 2019 Volvo S60’ın ön bölümüyle ise birebir V60 ile benzerlik gösterecek. İç tasarım detaylarıyla da birebir kardeşiyle benzer olacak S60’ın tasarımıyla ilgili ilk düşünceleriniz bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.