reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’dan kahramanları bir araya getiren yeni tanıtım [Video]

Yılın en heyecan uyandıran işlerinden biri şüphesiz ki Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Avengers Infinity War. Sayısız kahramanı buluşturacak filmden yeni görüntüler Super Bowl 2018 vesilesiyle gün yüzüne çıktı.

Yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo’nun Avengers Infinity War tam on senelik bir çalışmanın ürünü diyebiliriz. Temelleri 2008’de Iron Man filmiyle atılan bu dünya sonunda gerçek anlamda bir araya geliyor. Thanos’un Sonsuzluk Taşları’nı toplamak için bizzat harekete geçmesiyle işler değişiyor. Avengers ve Guardians of the Galaxy tanışıp birlikte mücadele vermeye başlıyor. Onlara Spider-Man, Doctor Strange, Black Panther ve Ant-Man gibi kahramanlar da katılıyor. Böylece küslükler geride bırakılıyor. Captain America: Civil War’un etkileri hissedilse de öncelik dünyayı korumak oluyor.

Örümcek Adam kendisi için özel olarak hazırlanan Iron Spider kostümüyle boy gösteriyor. İlk Avengers filminin kötüsü olan Loki ise hayatta kalabilmek için Thanos ile iş birliği yapmış gibi görünüyor. 30 saniyelik kısa tanıtım ise mücadelenin ne kadar zor olacağını net bir şekilde hissettiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Süper kahraman filmleri açısından ilklere imza atmasını beklediğimiz Avengers Infinity War, 4 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Marvel’ın bazı filmleri ülkemizde erken gösterime soktuğunu düşününce bu tarihin 27 Nisan’a kayma ihtimali de bulunuyor. Seyircilerle paylaşılan yeni görüntüleri ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.