reklamı kapat

POPÜLER

The Cloverfield Paradox

İlk fragmanı yayınlanan Cloverfield Paradox’un tamamı izlenmeye hazır! [Video]

2018’in en çok merak edilen filmlerini listelediğimiz haberde şubat ayında yayınlanması beklenen Cloverfield 3‘ün nisana ertelendiğini yazmış, hikayenin bir fragman dahi paylaşmadığını belirtmiştik. Super Bowl’da ise hiç beklenmedik bir şey oldu ve film fragmanla beraber yayına verildi.

Cloverfield serisinin bu yıl yeni bir film yayınlaması bekleniyordu. J.J. Abrams’ın merakla beklenen filmi “God Particle” kod adını taşıyordu. Hakkında çok az açıklama bulunan filmin şubat ayında vizyona girmesini beklerken aldığımız erteleme haberinin ardındansa hayranlar oldukça üzülmüştü. Ancak Super Bowl sırasında bir fragman yayınlayan film hem yeni ismini müjdeledi hem de beklenmedik bir haber verdi. The Cloverfield Paradox ismiyle çıkan film, fragmanı yayınlandıktan sonra Netflix‘teki yerini aldı. Film sinema gösteriminden ziyade çevrim içi yayını tercih ediyor.

The Cloverfield Paradox Netflix’te yayında

Fragmana göre Cloverfield Paradox, Cloverfield ve 10 Cloverfield Lane filmindeki gizemli olayları ortaya çıkaracak bir başlangıç hikayesi anlatacak gibi görünüyor. Bir grup astronotun uzayda yaptıkları gizemli deneyler sonucu ortaya çıkan korku dolu macera Netflix Türkiye‘deki yerini de aldı. İlk fimi izlemediyseniz bu filmi izlemeden önce onu da izlemenizi tavsiye ederiz. O da yine çevrim içi yayın platformunda bulunuyor. Şüphesiz bazı izleyiciler filmi beyaz perdede izlemek isteyecektir, ancak filme anlık erişimin pek çok kişiyi de memnun edeceğini düşünüyoruz. Filmin Türkçe altyazılı fragmanına haberin üstünden ulaşabilirsiniz.