reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson Gökdelen

Dwayne Johnson’lı Gökdelen filminden son fragman yayında [Video]

Aksiyon filmlerinde görmeye alıştığımız Dwayne Johnson çok yakında Gökdelen ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yüksek temposuyla dikkat çeken filmden son fragman gün yüzüne çıktı.

Advertisement

Orijinal adı Skyscraper olan film temelde aksiyon dolu bir macera vadediyor diyebiliriz. Zaten fragmanı seyrettiğinizde de Zor Ölüm serisine benzer bir havası olduğunu fark ediyorsunuz. Filmin hikayesi de oldukça basit ve bilindik. Dwayne Johnson’ın hayat verdiği Will Ford sevgi dolu bir aileye sahip. Tek bacağı protez olan adam ailesinin desteğiyle huzurlu bir hayat sürüyor. Fakat yaşadıkları gökdelende yangın çıkması ve ailesinin içeride mahsur kalmasıyla bu huzurlu ortam bozuluyor. Fakat ailesinin yaşadığı tek tehlike yangın olmayacak gibi görünüyor. Will ise tüm olumsuzluklarına rağmen sevdiklerini kurtarmaya, bunu yapmak için ekstrem şeylere girişmeye hazır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu heyecan dolu hikayenin başrolünde Dwayne Johnson‘ı görüyoruz. Ona Pablo Schreiber, Neve Campbell, Kevin Rankin, Adrian Holmes ve Venus Terzo gibi isimler de eşlik ediyor. Yoksa bile yükseklik korkusu yaratabilecek olan Gökdelen, 13 Temmuz‘da vizyona girecek. Filmden paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.