reklamı kapat

POPÜLER

Skyscraper

Dwayne Johnson Skyscraper’ın ilk tanıtımıyla nefes kesiyor [Video]

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden birine dönüşen Dwayne Johnson yakında Skyscraper ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir aile babasını canlandıran ünlü isim sevdiklerini kurtarabilmek için zorlu koşulların üstesinden gelmeye çalışıyor. Super Bowl 2018 fragmanı da bunu en net biçimde ortaya koyuyor.

Paylaşılan ilk posterle sosyal medyanın gündemine oturmayı başaran Skyscraper aksiyon dolu bir macera vadediyor. Zor Ölüm serisine benzer bir havaya sahip olan filmin temel hikayesi oldukça basit. Dwayne Johnson’ın hayat verdiği Will Ford sevgi dolu bir aileye sahip. Bacaklarından biri protez ancak bu durum günlük yaşantısında ciddi bir sıkıntı yaratmıyor gibi görünüyor. Nedenini bilmediğimiz şekilde ailesiyle birlikte saldırıya uğruyor. Sevdikleri gökdelenin üst katlarından birinde mahsur kalıyor. Kötü adamların amacını bilmiyoruz fakat Will eşi ve çocuklarını kurtarmaya kararlı! Hayatın önüne koyduğu tüm zorlukları aşıp onlara ulaşmak için mücadele veriyor. Buna yüzlerce metre yükseklikten ailesinin olduğu binaya atlamak da dahil…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aksiyona doyacağımız hikayenin başrolünde Dwayne Johnson‘ı görüyoruz. Ona Pablo Schreiber, Neve Campbell, Kevin Rankin, Adrian Holmes ve Venus Terzo gibi isimler de eşlik ediyor. Yükseklik korkusu yaratma potansiyeli olan Skyscraper, 13 Temmuz‘da gösterime girecek. Paylaşılan ilk fragmanı ise haberin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR