reklamı kapat

POPÜLER

Netflix
Netflix

Netflix, Dwayne Johnson’lu Red Notice’in fragmanı paylaştı [Video]

Netflix başrolde Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’ın yer aldığı Red Notice’in fragmanını paylaştı.

Aksiyon dolu dakikaları izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan film, 12 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak. Filmin kısaca konusundan söz edelim.

Interpol tarafından yayınlanan bir Kırmızı Bülten, dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için küresel bir uyarıdır. Arama yapmak için izin çıktığında, davayla FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley (Dwayne Johnson) ilgilenir. Bu arayışı onu, dünyanın en iyi sanat hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop’u (Gal Gadot) yakalamak için ortak olmaya zorladığı cesur bir soygunun içerisine sürükler. Olaylar silsilesi bu üçlüyü dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishaneye, dans pistine, ormana ve hepsinden en kötüsü, sürekli birbirlerinin çalıştıkları şirketlere götürür.

Dwayne Johnson’lu Netflix filmi için geri sayım başladı

Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds haricinde filmin oyuncu kadrosunda Ritu Arya ve Chris Diamantopolous yer alıyor. Rawson Marshall Thurber’ın (Central Intelligence, Skyscraper) yazıp yönettiği filmin yapımcılığını Seven Bucks Productions’dan Hiram Garcia, Dwayne Johnson ve Dany Garcia ile beraber Beau Flynn’s Flynn Picture Co. ve Thurber’s Bad Version Inc. şirketleri üstleniyor.

İlgili video

Dwayne Johnson’lu Red Notice’in fragmanı