reklamı kapat

POPÜLER

netflix Dwayne Johnson

Dwayne Johnson’ın Red Notice sonrası Netflix övgüsü

Son yılların en başarılı isimleri arasında yer alan Dwayne Johnson yakında Netflix ile Red Notice projesini ekrana taşıyacak. Sevilen isim geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir şekilde Netflix’i överek herkesi şaşırttı.

Aslına bakarsanız Dwayne Johnson’ın Red Notice projesi uzun zamandır biliyor. Hatta bu projede ona Wonder Woman ile gönüllerde taht kuran Gal Gadot‘un eşlik edeceği de bir süre önce kesinlik kazanmıştı. Projeyi tekrar gündeme taşıyan Deadpool’un yıldızı Ryan Reynolds‘ın da oyuncu kadrosuna dahil oluşu oldu. Giderek yıldızlarla dolu bir projeye dönüşen Red Notice izleyicilerin radarına girmiş durumda. Her türlü gelişme yakından takip ediliyor. Dwayne Johnson da bu enteresan projedeki ortakları Netflix’i övmekten geri durmadı.

Dwayne Johnson’dan Netflix övgüleri

“Netflix’in dünyadaki en büyük film stüdyolarından biri olma konusundaki azmine hayranım. Orijinal içerikleri genel olarak övgü elde etmeyi başardığı gibi Netflix’in projelerinin prodüksiyon çalışmalarının her aşamasında iş birliği sağlıyor olması inanılmaz. Onların Red Notice projesine verdiği inanılmaz destek dünya genelinde izleyicileri memnun etme konusundaki kararlılığıyla uyumlu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette Netlfix‘in seyirci karşısına çıkarttığı her proje övgü dolu sözlerle anılmıyor. Fakat Netflix ‘in dünyanın en büyük film stüdyolarından birine dönüşmek istediği kesinlikle doğru. Bunu gerçekleştirebilmek için de dünyanın dört bir yanından yetenekli isimleri topladığı, pek çok farklı ülke için yerel içerik ürettiği ve son yıllarda inanılmaz bir büyüme seviyesine ulaştığını söyleyebiliriz. Bakalım Dwayne Johnson’ın tüm bu övgülerinin ardından Netflix’le ekrana taşıdıkları Red Notice projesi beğenilecek mi?

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı