reklamı kapat

POPÜLER

Gal Gadot ve Dwayne Johnson Netflix filmi Red Notice

Netflix, Dwayne Johnson ve Gal Gadot filmi için kesenin ağzını açtı

Netflix sinema alanındaki yatırımlarına devam ediyor. Platform bu kez Dwayne Johnson ve Gal Gadot‘ın buluştuğu Red Notice için kesenin ağzını açtı.

Netflix, film alanında en iddialı yatırımlarından birini yaparak Dwayne Johnson ve Gal Gadot‘ın başrolü üstlendiği Red Notice filminin haklarını satın aldı. Yüksek profilli oyuncularla oldukça “pahalıya” patlayan bu filmin prodüksiyon bütçesi, Deadline‘ın raporuna göre 130 milyon dolar seviyesinde. Film geçtiğimiz yılın en yüksek bütçeli anlaşmaları arasında yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu üstlenen Rawson Marshall Thurber’ın 8 haneli ücreti ve Johnson’ın 20 milyon dolarlık “maaşı” da ayrı ayrı düşünüldüğünde işin ciddiyeti de ortaya seriliyor. Filme ise bu anlaşmanın ardından popüler bir başka isim daha katılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix orijinal filmleri çıtayı yükseltiyor

Netflix satım alımı sonrası filmde Dwayne Johnson ve Gal Gadot’a Ryan Reynolds‘ın ekleneceği de açıklamalar arasında yer alıyor. Filmin yayın tarihine ilişkinse herhangi bir detay yok. Zira çekimler dahi başlamış değil. Çekimler için işaret edien tarih ise 2020. Johnson ve Gadot’ın hayli yoğun temposu düşünüldüğünde çekim tarihinin bu denli geç olması ise makul. Bu durumda filmi en erken 2021’in sonlarına doğru izleyebiliriz gibi görünüyor.

Biraz filmin konusundan da bahsedelim. Soygun filmi olarak açıklanan yapımın senaryosuna dair detaylar verilmiyor. Ancak Johnson’ın varlığından da anlaşılacağı üzere aksiyonu üst noktaya çekecek olan filmin komedi unsurlarını da beraberinde getireceği biliniyor. Ryan Reynolds ismi de bu senaryoya fazlasıyla uygun görünüyor.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw fragmanı