reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson Gal Gadot

Gal Gadot ve Dwayne Johnson’ı bir araya getiren aksiyon filmi

Dwayne Johnson‘ın başrolünü üstlenmek için 22 milyon dolar aldığı Red Notice filmine Gal Gadot dahil oluyor.

Wonder Woman filmlerinden sonra DC Sinematik Evreni’nin dışında bir filmle beyaz perdede yer almaya hazırlanan Gal Gadot, Dwayne Johnson’ın yeni filminde kameraların karşısına geçecek. Deadline‘ın özel haberine göre aksiyon-komedi odaklı soygun fimi Red Notice’de yer alacak olan yıldız, filmin çekimleri için Nisan 2019’da çekimlere başlayacak. Filmin vizyon tarihi ise 12 Haziran 2020 olarak ayarlanmış durumda. Çekimlerinin başlamasına neredeyse bir yıl olan filmde Johnson ve Gadot’ın karakterlerine ilişkin detaylar ise bilinmiyor. Filmde oynamak için 22 milyon dolar alan Johnson’ın aksine Gadot’a yapılan teklif de şimdilik bir muamma.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman’dan sonra ilk

Red Notice, Wonder Woman’dan sonra Gal Gadot’ın başrol olarak yer alacağı ilk film. Soygun filmi olacağı belirtilen Red Notice’in senaryosu ise şimdilik bir gizem. Ancak aksiyon dolu olacağı bilinen film, komedi unsurlarını da beraberinde getirecek. Ayrıca Johnson ve Gadot’a bir başka aktörün daha eşlik edeceği kaydediliyor. Gadot’ın karakterinin sanat dünyasında kendine yer edinen gizemli ve parlak biri olduğu söyleniyor.

Tabii tüm bunlardan önce Gadot’ı 1 Ekim 2019’da yayınlanacak olan Wonder Woman 2 filminde izleyeceğiz. Filmle ilgili yeni detayları buradan okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı