reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson ve Gal Gadot Red Notice

Dwayne Johnson ve Gal Gadot’u buluşturan Red Notice cephesinde üzücü gelişme

Beyaz perdenin sevilen isimleri Dwayne Johnson ve Gal Gadot’u bir araya getirecek olan Red Notice filmin biraz can sıkıcı bir gelişmeyle gündeme geliyor.

Bildiğiniz gibi Dwayne Johnson son yılların yükselen isimleri arasında yer alıyor. Öyle ki senede dört farklı filmde rol alarak karşımıza çıkabiliyor. Oldukça yoğun bir dönem yaşadığını söyleyebiliriz. Hatta sevilen oyuncunun şimdilerde Hızlı ve Öfkeli dünyasında geçen Hobbs & Shaw filminin çekimleriyle uğraştığını biliyoruz. Onun gelecekteki projeleri arasında Red Notice bulunuyor. Sevilen oyuncuya Wonder Woman karakteriyle gönüllerde taht kuran Gal Gadot eşlik edecek. Böylece son dönemlerde sinemanın en sevilen oyuncuları arasında yer alan Dwayne Johnson ve Gal Gadot bir araya gelecek. Bu gelişme iki oyuncunun hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Fakat yaşanan gelişme biraz can sıkacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Universal Pictures stüdyoları tarafından beyaz perdeye taşınan Red Notice filmini normalde 12 Haziran 2020‘de vizyona girmesi planlanıyordu. Fakat stüdyo filmin gösterim tarihini erteleme kararı aldı. Açıklanan yeni tarih ise 13 Kasım 2020 oldu. Bu da Red Notice’in planlanandan beş ay daha geç seyirci karşısına çıkacağı anlamına geliyor. Alınan bu kararın nedeninin Wonder Woman 1984 ile alakalı olduğu tahmin ediliyor. Gal Gadot’un iki projesi arasındaki zamanı açarak gişe kazancını artırmayı amaçladıkları varsayılıyor.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman fragmanı