reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Infinity ekranlar
Samsung Infinity ekranlar

Samsung’un yeni Infinity ekranlarıyla gelecek ilk telefonlar belli oldu

Samsung şu sıralar SDC 2018’de gösterdiği katlanabilir akıllı telefonuyla gündemde yer alıyor. Ancak firmanın SDC 2018’de gösterdiği yeni Infinity ekranlar hakkında da bilgiler geliyor.

SDC 2018’de Samsung tarafından gösterilen ekranlar Infinity U, Infinity V, Infinity O ve New Infinity isimlerine sahi. Kısaca hatırlamak adına Infinity U isimli ekranda ön kamerayı içerisine alan ufak bir çentik yer alıyor. Infinity V ekranda ise yine ön kamerayı içerisine alan köşeli bir çentik karşımıza çıkıyor. Infinity O ise çentiksiz yapıyı mümkün kılan bir ekran deliği kullanıyor. Bu deliğe ön kamera konulabiliyor. New Infinity ise tamamen çerçevesiz / çentiksiz ve deliksiz bir yapı kullanıyor. Sağlam bir kaynağa göreyse bu modeller ilk olarak 2019 Şubat ayında tanıtılacak Samsung Galaxy A70 ve Galaxy A90 modellerinde kullanılacak. Galaxy S10 ailesinde ise Infinity O kullanması beklenen firmanın, bahsettiğimiz üstteki modellerde ise Infinity U kullanacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Infinity ekranlar

Samsung çentiğe kayıtsız kalmayacak gibi görünüyor

Bu da gerçekten çok garip duruyor. Çünkü biliyorsunuz firma sürekli olarak çentiği kötülüyor ve telefonlarına koymuyor. Ancak görüldüğü üzere bu durum 2019’da değişiyor. Bu durum kullanıcıların hiç hoşuna gitmeyecek deniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın beklenen kapaklı amiral gemisi