reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M20
Samsung Galaxy M20

Samsung Galaxy M20 modelinin çentikli Infinity-V ekranına ilk bakış

Kısa süre önce bazı detayları ortaya çıkan Samsung Galaxy M20, bu sefer çentikli Infinity-V ekranına ilk bakışı attıran görsel ile karşımızda.

2019’da dikkat çeken Galaxy M ailesinde yer alan modellerden Samsung Galaxy M20, biliyorsunuz çentikli bir 6,13 inç ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranda su damlası olarak geçen bir ekran çentiği yer alıyor. İşte bunu gösteren ilk fotoğraf da aşağıda yer alıyor. Ön kameranın boyutundan daha büyük olan çentik, Samsung dünyasına da aktif olarak giriş yapıyor. Bu çentiğin etrafına bir LED ışık sistemi koyduğu belirtilen firma, amiral gemisi düzeyinde ise çentik yerine ekran delikleri kullanıyor. Burada başlangıcı Galaxy A8s yaparken, Galaxy S10 ailesi de bir adım öteye taşınacak izlenimi yaratıyor.

Samsung Galaxy M20
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M20 hangi teknik detaylara sahip?

FCC’de boyutu 156.4 x 74.5 x 8.8 mm olarak görünen akıllı telefon, 32 GB / 64 GB depolama seçeneklerine sahip. Tam 5.000 mAh seviyesinde bir pili bulunan Samsung Galaxy M20, gücünü Exynos 7885 ya da Exynos 7904 işlemciden ve 3 GB RAM’den alıyor. Kutusundan üzücü şekilde Android 8.1 Oreo ile çıkacak M2o, arkasında 13 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera kurulumu taşıyor. 5 megapiksel kamera derinlik algılama amacıyla görev yapıyor. Mavi ve koyu gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan telefon, 3.5 mm kulaklık girişine de sahip.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni monitör modeli