reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A50

Bütçe dostu Samsung Galaxy A50 hakkında yeni detay

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un 2019 ürün gamında yer alan modellerden Samsung Galaxy A50, performans testinde göründü.

Samsung, 2019’da orta ve giriş seviyesine hiç olmadığı kadar önem verecek gibi görünüyor. Bu konuda firmanın ürün gamında yer alan modellerden Samsung Galaxy A50, Geekbench sonucuyla karşımızda bulunuyor. Teste Exynos 9610 işlemci ve 4 GB RAM ile giren telefon, tek çekirdekten 1.681 puan, çok çekirdekten ise 4.897 puan alıyor. Performans konusunda çok iddialı olmayan telefon, Geekbench’te sevindirici şekilde Android 9 Pie ile görünüyor. 2019’un ilk çeyreğinde satışa çıkacak denilen telefon, yalnız da gelmiyor. Üzerinden tekrar geçmek gerekirse Samsung Galaxy A50 ve Galaxy A60, pazara LCD ekranla geliyor. Firmanın Galaxy A30, Galaxy A40, Galaxy A70 ve Galaxy A80 modellerini ise AMOLED ekran üzerine kurulduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni modellerden Samsung Galaxy M20 de ilginç şekilde çentikle geliyor

Giriş seviyesine konumlandırılan Galaxy M serisi, bildiğimiz kadarıyla M20 ve M30 olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor. Bu modellerden M20 için 32 GB / 64 GB depolama, M30 içinse 64 GB / 128 GB dahili depolama sunulacak deniyor. Ortaya çıkan yeni bir paylaşım ise Samsung Galaxy M20 modelinin bir çentikle geleceğini gösteriyor. Çentik kullanmama konusunda ısrarcı olan firma, bunu Samsung Galaxy M20 ile bozacak gibi görünüyor. Modelde su damlası olarak geçen ve sadece ön kamerayı içerisine alan bir çentik yer alıyor. Bu çentik daha çok Çin merkezli Oppo tarafından kullanılıyor ve birçok benzerinden daha şık görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı akıllı telefon Nubia X