reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy

Samsung’un bütçe dostu yeni telefonları hakkında taze bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi yanında orta ve giriş seviyesi modeller üzerinde de çalışıyor. İşte bu 2019’da karşımıza çıkacak modeller detaylanmaya devam ediyor.

Gelen son bilgilere göre firmadan bütçe dostu kategorisinde üç farklı model geliyor. SM-M105, SM-M205, and SM-M305 kod adlarına sahip telefonların, satışa Galaxy M10, M20 ve M30 olarak çıkması bekleniyor. Bu modellerin en altında yer alan M10, 16 GB ve 32 GB dahili depolama ile geliyor. M20 modelinde ise 32 GB ile 64 GB depolama seçenekleri sunuluyor. Ailenin en üstündeki M30 ise 64 GB ya da 128 GB elde edilebilecek deniyor. Bu üç modelin de mavi ya da koyu gri renk seçenekleriyle satışa sunulacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Gelelim A-Serisi Galaxy modellerine. Söylendiği kadarıyla burada SM-A505F ve SM-A305F kod adlı iki model bulunuyor. Bu modelleri satışa Galaxy A50 ve Galaxy A30 isimleriyle çıkacağı belirtiliyor. Söylendiği kadarıyla Galaxy A30 32 GB ya da 64 GB dahili depolama ile elde edilebiliyor. Galaxy A50 model ise 64 GB ya da 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. Firmanın Galaxy A50 modelinde siyah, beyaz, mavi, pembe ve gümüş renk seçenekleriyle sunuluyor. Galaxy A30 ise siyah, beyaz mavi e kırmızı renklerde gelecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, orta ve giriş seviye modeller ile büyük satış yapıyor

Çünkü artık amiral gemileri çok ama çok pahalıya satılıyor. Ayrıca giriş ve orta seviye modeller, artık üst düzey oyunlar haricinde çok iyi bir performans ortaya koyuyor. Hal böyle olunca kişiler amiral gemilerinden güç geçtikçe uzaklaşıyor. Bu durumun 2019’da da değişmesi beklenmiyor. Çünkü üst seviye modellerin fiyatları kesinlikle aşağıya doğru gitmiyor. Firmanın ilk katlanabilir akıllı telefon modelini tam 2.500 dolara satması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ilk katlanabilir modeli

İLGİLİ HABERLER