reklamı kapat

POPÜLER

galaxy note 9

Dikkat çekici Samsung Galaxy Note 9 reklamı yayında [İzle]

Samsung Galaxy Note 9’un kişisel iletişim için harika bir araç olduğunu hepimiz biliyoruz. Samsung tarafından paylaşılan yeni bir reklam cihazın aynı zamanda iş sektörü için de iyi bir cihaz olduğunu gözler önüne seriyor.

The Order (Sipariş) ismini taşıyan reklam, günün sonunda hazır olması gereken 100 yeni bisiklet için sipariş almış bir bisiklet şirketini izliyor. Galaxy Note 9, şirketin deposunda depolanan tüm envanterler arasında doğru parçaları bulmak için kullanılıyor. Galaxy Note 9 aynı zamanda montajcılar için istekleri göndermek için de kullanılır (Samsung Galaxy Watch tarafından yapılan bir kamera ile). Montaj sürecinde, belirli bölümlerin nereye gittiğini görmek için montajcılar tarafından artırılmış gerçeklik kullanıyor.

Yapılan geliştirmelerle Galaxy Note 8’den çok daha başarılı bir model olan Samsung Galaxy Note 9, sunduğu üst düzey işlemci ve kamera performansıyla birlikte S Pen’de yapılan geliştirmelerle de fark yaratıyor. Sekiz çekirdekli Exynos 9810 işlemcisinden (Amerika’da satılacak versiyonda Snapdragon 845 işlemci var) güç alan telefonda 6 GB RAM yer alıyor. 6 GB RAM sayesinde sekmeler arasındaki geçişlerde hızlı bir performans sergileyen telefon, yüksek performansa ihtiyaç duyan uygulamalarda ve oyunlarda hiçbir sorun yaratmıyor. Gövdesinde bir önceki modelde olduğu gibi alüminyum malzemesinin tercih edildiği telefon tasarım açısından Galaxy Note 8 ile benzerlik taşıyor. AKG imzalı stereo hoparlörle kaliteli ses deneyimi vadeden telefonda gelişmiş soğutma sistemi bulunuyor. Opsiyonel olarak satılan DeX isimli masaüstü istasyon sayesinde kullanıcılar Galaxy Note 9’larını bilgisayarlara dönüştürebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9’un Türkiye fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy Note 9’un 128 GB’lık versiyonu 6.499 TL, 512 GB/8 GB RAM’li modelinin fiyatı ise 7.499 TL.

İlginizi çekebilir

Galaxy Note.9 için hazırlanan son reklam çalışması

İLGİLİ HABERLER