reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9’un yeniliklerini gösteren ilk TV reklamı yayında [Video]

Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa sunulacak Samsung Galaxy Note 9’un ilk televizyon reklamı yayınlandı.

Telefondaki gelişirilmiş S Pen ve yüksek kapasiteli pile odaklanan reklam aynı zamanda 1 TB’lık hafızaya da dikkat çekiyor. Daha önce ortaya atılan iddiaları doğrular nitelikte özellikleri kullanıcılara sunan model, üst düzey akıllı telefon sahibi olmayı düşünenlerin yeni gözdesi olacağını söyleyebiliriz. Yapılan geliştirmelerle Galaxy Note 8’den çok daha başarılı bir model olan Galaxy Note 9, sunduğu üst düzey işlemci ve kamera performansıyla birlikte S Pen’de yapılan geliştirmelerle de fark yaratıyor.

Çizim yapmayı veya not almayı seven kullanıcıların beklentilerini karşılayan Galaxy Note 9’un işlemci performansından bahsedelim. Türkiye’de satılacak versiyonu sekiz çekirdekli Exynos 9810 işlemcisinden (Amerika’da satılacak versiyonda Snapdragon 845 işlemci var) güç alan telefonda 6 GB RAM yer alıyor. 6 GB RAM sayesinde sekmeler arasındaki geçişlerde hızlı bir performans sergileyen telefon, yüksek performansa ihtiyaç duyan uygulamalarda ve oyunlarda hiçbir sorun yaratmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 9’un Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Türkiye tanıtımı gerçekleşen Galaxy Note 9’un 128 GB’lık versiyonu 6.499 TL‘den, 512 GB’lık versiyonu ise 7.499 TL‘den satışa sunulacak.

Video