reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9’u ilk kez parçalarına ayırdılar

10 Ağustos 2018

Her modelde olduğu gibi Galaxy Note 9 da parçalarına ayrıldı. Rus blog Hi Tech Mai Ru tarafından açılan Galaxy Note 9’da yeni soğutma sistemi göze çarpıyor.

Galaxy Note 8’de pasif soğutma sistemi kullanan Samsung, yeni modelde daha büyük su soğutma sistemi kullanılıyor. Samsung, yeni soğutma sistemini su-karbon olarak adlandırıyor ve içinde gerçek su olduğunu iddia ediyor. Daha yakından bakıldığında bazı farklar göze çarpıyor. S Pen, daha sıkı bir şekilde tutuluyor. Şarj portu anakarta bağlanıyor ve onarımlar daha kolay bir şekilde yapılıyor. Telefondaki kulaklığın daha büyük olması daha iyi çağrı kalitesiyle sonuçlanacağı belirtiliyor.

Daha önce ortaya atılan iddiaları doğrular nitelikte özellikleri kullanıcılara sunan model, üst düzey akıllı telefon sahibi olmayı düşünenlerin yeni gözdesi olacağını söyleyebiliriz. Yapılan geliştirmelerle Galaxy Note 8’den çok daha başarılı bir model olan Galaxy Note 9, sunduğu üst düzey işlemci ve kamera performansıyla birlikte S Pen’de yapılan geliştirmelerle de fark yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 9 ne zaman satışa sunulacak?

Samsung Galaxy Note 9’un Türkiye fiyatı resmen belli oldu. Türkiye tanıtımı gerçekleşen Galaxy Note 9’un 128 GB’lık versiyonu 6.499 TL‘den, 512 GB’lık versiyonu ise 7.499 TL‘den satışa sunulacak. 10 Ağustos’tan itibaren Türkiye’de ön siparişe açılacak telefonun 7 Eylül’e kadar ön sipariş hediyeli olduğunu belirtmekte yarar var.

Video