reklamı kapat

POPÜLER

Razer Samsung Galaxy Note 20

Razer’dan Samsung Galaxy Note 20 serisine soğutma özellikli kılıf

Oyun donanımı pazarının büyük isimlerinden Razer, Samsung Galaxy Note 20 serisi için özel bir kılıf hazırladı. Bu kılıfın soğutma özelliği bulunuyor.

Tüm detaylarına aşağıdaki haberden ulaşabileceğiniz Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra, son dönemin en iddialı amiral gemileri arasında yer alıyor. Bu modeller için elbette birçok kılıf da hazırlanmış durumda. Ancak bunların en ilginci Razer imzasını taşıyor. Firmanın ikonik yeşil rengine sahip detayları bulunan Arctech Pro isimli kılıf, firma tarafından aktarıldığı kadarıyla Thermaphene soğutma teknolojisine sahip. Thermaphene soğutma teknolojisi, iç ile delikli dış yüzey arasında konulmuş bir termal olarak iletken tabaka kullanıyor ve bu tabaka oyun sırasında gövdede oluşan ısının dışarıya daha iyi atılmasına imkan tanıyor. Kapalı kılıflardan farklı olarak telefonun daha çabuk soğumasını sağlayan Arctech Pro, bu sayede performansın yüksek ısı nedeniyle düşmesinin önüne geçiyor. Yapısı gereği ciddi bir koruma da getiren kılıf, antibakteriyel kaplama kullanıyor ve 45 dolarlık fiyat etiketiyle yakında satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer imzalı kılıf faydalı görünürken, Samsung Galaxy Note 20 ailesinin Türkiye fiyatları nasıl?

Modellerin 256 GB için Türkiye fiyatları Note 20 için 9.299 TL, Note 20 Ultra için 12.999 TL seviyesinde yer alıyor. Galaxy Note 20 Ultra için Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık hediye veriliyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da şirketin en yeni katlanabiliri için hazırlanan özel versiyon