reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Honda Forza 250
Honda Forza 250
Honda Forza 250

Türkiye fiyatı belli olan Honda Forza 250’nin sunduğu tüm yenilikler

Honda, Forza’nın, Türkiye’ye özel olarak üretilen 250 cc’lik modelini 11 Ağustos tarihinde satışa sunuyor.

Advertisement

Hafiflik, kompakt tasarım ve sportif form gibi ilkelerinin yanı sıra, ayarlanabilir elektrikli ön cam, tamamen LED ışıklandırma, opsiyonel 45 litre kapasiteli Akıllı Anahtar bağlantılı arka çanta gibi geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Dingil mesafesi ve uzunluğu düşürülen model, aynı zamanda daha dar ancak görüş açısını genişletecek yükseltilmiş bir yapıya sahip.

Yenilenen şasi tasarımı ve yapısıyla, daha kuvvetli bir hızlanma ve yakıt ekonomisi sunan Forza’da standart olarak sunulan iki kanal ABS özellikle panik fren ve ıslak zeminde sürüş güvenliğini destekliyor. Daha geniş bir çapa sahip arka tekerleğine rağmen selefinden çok daha hafif bir yapıya kavuşan Forza 250, son derece şık dökme alüminyum alaşım jantları ve artan tekerlek büyüklüğü ile de sürüş konforu artırıyor.

Öte yandan bir scooterda ilk kez bulunan, Honda Seçilebilir Tork Kontrolü’ne de sahip olan Forza, bu özellikleri ile rakiplerinden ayrışıyor.

Rahatça ayarlanabilen yeni elektrikli ön cam yüksek hızlarda maksimum rüzgâr korumasını ve şehir sürüşlerinde kusursuz özgürlük hissi veriyor.  Ayrıca yenilenen gösterge paneli analog kadrana ek olarak birçok ekstra bilgiyi de dijital ve LED olarak sunmaya başladı. Analog hız ve devir göstergesinin ortasında 3 farklı mod arasında geçiş yapılabilen dijital bir yol bilgisayarı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Forza 250’nin Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Motosiklet, metalik mavi, metalik gri ve mat inci beyazı olmak üzere üç farklı gövde rengiyle satışa sunulacak.  Honda Forza 250’nin satış fiyatı ise 28 bin 700 TL olacak.

İlginizi çekebilir

Honda Civic