reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Heyecan yaratan fotoğraf; 2019 BMW Z4’ün seri üretim versiyonu sızdı mı?

İnternete bir sosyal medya hesabı üzerinde sızdırılan görsel, merakla beklenen 2019 BMw Z4 ile ilgili tahminleri büyük oranda doğruluyor.

Advertisement

BMW’nin yeni jenerasyon 8 Serisi ile birlikte hayat öpücüğünü esirgemediği ikinci modeli konumunda olan Z4, geçtiğimiz yıldan beridir gündemin bir parçası. Konsept olarak yapılan tanıtım etkinliğinde büyük ilgiyle karşılanan modelli Toyota Supra ile ortak şekilde yürüten BMW, hala resmi kaynaklarında net bir detay vermiş değil. Casus fotoğraflar ve ortaya çıkan patent görselleri üzerinden bugüne kadar gelen modelle ilgili büyük yankı bulan yeni detay bizler için ilk selamlama niteliğini taşıyor olabilir. Henüz resmi bir kaynak tarafından doğrulaması yapılmayan ve kısa süre öne bir Instagram hesabı tarafından internete sızdırılan 2019 BMW Z4’e ait bir fotoğraf, patent görsellerine olan benzerliğiyle soru işaretlerinin tamamını üzerinde toplamayı başardı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tanıtıma geri sayım

BMW’nin ilk günden itibaren konsept tasarıma büyük oranda benzerlik göstereceğine yönelik anektodlar paylaşması, meraklılarını memnun eden bir süreç oldu. Projenin ilk günden itibaren edindiği fan kitlesini düşündüğümüzde seri üretime olacak ilginin de doğru orantıda seyredeceğini ön görmeye de başlamıştık. Şu anda bakmakta olduğumuz kırmızı renkteki sızıntı görseli de “vadedilen toprakların” boş çıkmadığının da bir göstergesi. Eğer bu konuda herhangi bir yanıltıcı durum söz konusu değilse ışıklandırma ve tampon gibi ufak değişimlerle üretim formuna şekil verdiğini söyleyebiliriz. Konsepte göre biraz daha yumuşatılmış olan bu hatlarla ilgili ilk düşüncelerinizi de bize yorum olarak iletebilirsiniz. 2.0 litrelik turbo dört silindir ve 3.0 litrelik twin-turbo altı silindirli motor seçenekleriyle gelmesini beklediğimiz Z4 ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.