reklamı kapat

POPÜLER

Tanıtıma saatler kala büyük sızıntı: Karşınızda ilk detaylarıyla tasarım harikası BMW Z4

Akşam saatlerinde tanıtılması beklenen araçtan sızan görseller, tasarım üzerindeki neredeyse tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.

Uzun süredir beklediğimiz modellerden bir tanesi olan BMW Z4‘ün konsept versiyonunun resmi tanıtım etkinliği Pebble Beach Concourse d’Elegance kapsamında bugün gerçekleştirilecek. Akşam saatlerinde düzenlenemesi beklenen organizasyon öncesinde heyecan artarken, Autoblog.nl cephesinden gelen sızıntıyla, projenin tasarım ayağındaki neredeyse tüm detayları ortaya çıktı. 8 Serisi’nden sonra tanıtımı gerçekleştirilecek olan ikinci konsept proje olan Z4, sızdırılan ilk görsellere baktığımızda beklentileri fazlasıyla karşılar bir yapıyla iddialı bir formu ortaya koyuyor.


8 Serisi’nde olduğu gibi oldukça keskin, kaslı ve doyurucu bir görüntüye sahip olan konsept Z4’ün üzerinde kullanılan tüm genel yapı tek parça büyüklük üzerine oluşturulmuş. İki katlı ışıklandırma grubunda da devam eden bu çizgiler büyüklüğü 20 inç olan devasa jantlarla tamamlanıyor. Kokpit bölümüyle ilgili şimdilik kısıtlı görsellerin olduğu Z4’ün bu bölümünde merkezdeki büyük multimedya ekran, elektronik sürücü ekranı ve direksiyon genel hatlarıyla ön plana çıkıyor. Seri üretime hazır versiyonuyla 2018‘in ilk yarısı içerisinde karşımızda olacak Z4’de, şu anda karşımızda duran konsept versiyonun hatlarına ne kadar sadık kalınılacağıysa şimdiden merak konusu. Z4’ün diğer tüm detaylarıyla ilgili son gelişmeleri gün içerisinde LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.