reklamı kapat

POPÜLER

Geleceğe Dönüş 4

Oyunculardan Geleceğe Dönüş 4 açıklaması

Hollywood’un popüler eski filmleri yeniden beyaz perdeye yansıtma sevdası Back to the Future serisini de sık sık gündeme getiriyor. Peki oyuncular Geleceğe Dönüş 4 ile ilgili ne düşünüyor?

Türkiye’de Geleceğe Dönüş ismiyle yayınlanan Back to the Future serisi 3 filmle bilim kurgu tutkunlarını kalbinden vurmuş ve ikonik bir zaman yolculuğu hikayesine dönüşmeyi başarmıştı. Şimdilerde ise seri sık sık yeniden gündeme geliyor. Sebebi ise Hollywood’un zamanında para basan tüm hikayeleri evirip çevirip yeniden beyaz perdeye getirerek bu kez nostaljinin de desteğini almak istemesi. Bu sebeple Geleceğe Dönüş 4 filmi masada tartışılmaya devam ediyor. Peki serinin ana oyuncuları ne düşünüyor? 2015’ten bu yana bir araya gelmeyen çekirdek ekip bu soruya cevap veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geleceğe Dönüş 4’te oynarlar mı?

Fan Expo Boston’da bir araya gelen Christopher Lloyd, Michael J. Fox, Thomas Wilson ve Lea Thompson bunu bir fotoğrafla da Instagram üzerinden duyurmayı ihmal etmemiş. Zaman mankinesini icat eden Doktor’un (Christopher Lloyd) yanı sıra hatırlayacağınız gibi Michael J. Fox onunla yolculuk eden Marty McFly’ı canlandırıyordu. Thomas Wilson, Marty’nin düşmanı, Lea Thompson da annesiydi. Metro‘nun haberine göre oyuncular olası bir film için çok da istekli değil.

This was special.

A post shared by Christopher Lloyd (@mrchristopherlloyd) on


Wilson durumu şöle açıklıyor: “Sanıyorum ki Amerika’nın en basit tabirle şöyle düşünüyor ‘Hadi ama, diğer tüm serileri kötü devam filmleriyle mahvettiler bu neden olmasın ki? Çok korkunç olana kadar izleriz.’” Wilson çok da haksız sayılmaz. Öte yandan Fox ise yeni filmin geleceğinin onların elinde olmadığını kaydediyor. Söz sahibinin yaratıcı Bob Gale’de olduğunu ve Gale’in de buna pek sıcak bakmadığını ima ediyor.

İlk üç filmin yönetmeni ve yardımcı senaristi olan Robert Zemeckis ise stüdyonun sürekli yeni bir film yapma konusunda baskı yaptığını ancak ilgilenmediklerini kaydetmişti. Oyuncular ve yaratıcıların bu fikirleri doğrultusunda Geleceğe Dönüş 4 ihtimali pek kuvvetli görünmüyor. Yeni bir filmle geri dönüp de hayal kırıklığı yaratan sayısız yapım düşünülünce bu karar belki de en doğru olandır demekten de kendimizi alamıyoruz.