reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame yıldızlarını Geleceğe Dönüş filmine dahil eden deepfake [İzle]

Avengers Endgame yıldızlarını Geleceğe Dönüş filmine dahil eden deepfake [İzle]

Avengers Endgame yıldızları Tom Holland ve Robert Downey Jr. Geleceğe Dönüş filminde nasıl olurdu merak ediyor musunuz? Deepfake videosu bunu cevaplıyor.

Avengers Endgame filmiyle beraber Marvel cephesinde yolları ayrılan Tom Holland ve Robert Downey Jr.‘ı benzer bir “akıl hocası ve öğrencisi” konseptinde görmek istiyorsanız bu deepfake videosu bunu ve daha fazlasını vadediyor. Geleceğe Dönüş filmleri yeniden çekilirse oynaması gereken iki aktörü bulmuş olabiliriz. EZRyderX47 isimli YouTube kullanıcısı tarafından hazırlanan deepfake videosunda Holland mükemmel bir Marty McFly olurken; Robert Downey Jr. da Dr. Emmett Brown rolüne adeta tam oturuyor. Michael J. Fox ve Christopher Lloyd’un unutulmaz filmlerini bir de farklı yüzlerle yeniden izlemek istiyorsanız bu video hakkını veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame yıldızlarıyla hazırlanan etkileyici deepfake videosu

Yaklaşık 1,5 dakikalık video 1985’te vizyona giren filmden kısa bir sahneyi bizlerle buluşturuyor. Doktorla beraber 1955’e dönen Marty, lise çağındaki annesi Lorraine (Lea Thompson) ile konuşuyor. Tahmin edersiniz ki bu buluşmanın ardından işler karışıyor. Videoyu izledikten sonra “Keşke daha fazlası olsa” diyeceğinize ise neredeyse eminiz.

Geleceğe Dönüş film serisi Hollywood’un henüz yeniden çekmeye kalkışmadığı başlıklar arasında yer alıyor. Elbette bu şirketlerin filmi istememesinden değil, dizinin ana ekibinin bu fikre sıcak bakmamasından. Yönetmen Robert Zemeckis, 2015’te serinin 30. yıldönümüzde böyle bir düşünceleri olmadığını kaydetmişti. Ancak yeniden çekilme fikrinin gündeme gelmesi durumunda şüphesiz Avengers Endgame aktörleri iyi bir ikili olabilir. Öte yandan belki de bazı yapımlar orijinal güzelliğiyle hatırlanmalı ve yeniden çekilmemelidir…

Hazırlanan bu keyifli deepfake videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.