reklamı kapat

POPÜLER

OPPO akıllı saat

OPPO imzalı ilk akıllı saat modelinden yeni görsel

Türkiye pazarında büyümeyi sürdüren teknoloji devi OPPO, biliyorsunuz bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Bu saatten yeni bir görsel geldi.

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli için geçtiğimiz ay ilk resmi görsel gelmiş ve saatin Apple Watch‘a oldukça benzediği görülmüştü. Yeni gelen görsel de bu tasarımı ciddi anlamda netleştirmiş durumda. Kare formda bir akıllı saat hazırlıyor olmasıyla birçok kişiyi üzen OPPO, ilk modelinin yan tarafına bir tekerlek koymamış ve bunun yerine çift tuş kullanıyor. Aşağıdaki yeni fotoğrafta bir deri kayış ile görünen cihaz, teknik olarak duyulan ilk bilgilere iddialı geliyor ve üst seviye bir bir donanım üstüne kuruluyor. Saatte öncelikle EKG / ECG özelliği yer alıyor olması öne çıkıyor. Apple Watch Series 4 / 5, Samsung Galaxy Active 2, Withings Move ECG ve Amazfit Verge gibi modellerde de yer alan bu özellik sayesinde saatin kalbin detaylarına inebileceği aktarılıyor. Modelin OPPO’nun kendi işletim sistemini kullanabileceği yönünde bilgiler geliyor. Burada maalesef bir Android temelli Wear OS beklentisi bulunmuyor.

OPPO akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO yakın zamanda Find X2 ve Find X2 Pro modelleri de tanıtacak

Akıllı saatin Find X2 ailesinin lansmanında resmi olarak karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Amiral gemilerinin yanına yakışacak gibi görünen saat, yeni görselin de kanıtladığı üzere kavisli kenarlara sahip.

İlginizi Çekebilir

120 Hz’in faydasını gösteren video