reklamı kapat

POPÜLER

Formula 1

Formula 1 tutkunlarının beklediği Netflix haberi geldi [Video]

Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu Formula 1 2020 sezonu için gün sayarken, Netflix merakla beklenen Drive To Survive ikinci sezon için müjdeyi verdi.

Netflix şovu Drive To Survive, motor sporlarının en üst noktası olan Formula 1 fanları tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Formula 1’in normalde çok fazla görünmeyen / gizli kalan arka planını gözler önüne seren yapım, yarış pilotlarının kişisel hayatlarına da dokunuyordu. Özellikle genç pilotların bu inanılmaz mücadeleci sporda neler yaşadığını gösteren ve gelecek nesillere de örnek olan Drive To Survive, açıklandığı kadarıyla ikinci sezonuyla 28 Şubat tarihinde geri dönüyor. İlk sezon detaylarına direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz yapım, sporun sadece bizim gördüğümüz ana yarışlardan ibaret olmadığını açık şekilde karşımıza getiriyor. Bu Formula 1 yapımının bu kadar çok sevilmesinin arkasında da bu yer alıyor. F1 fanları yarışların ana mücadelesi kadar arka plandaki politik adımları ve inanılmaz geliştirme süreçlerini de görmek istiyor. Drive To Survive bu konuda en güncel kaynak konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix imzalı Formula 1 şovu Drive To Survive fanları memnun etmişti

Bu açıdan ikinci sezon için de büyük bir heyecan bulunuyor. Yayımlanan ilk fragmanını sayfanın üstünde izleyebileceğiniz ikinci sezon, yine daha çok şampiyonlara değil genç pilotlara odaklanmış gibi görünüyor. Aslında bu da en mantıklısı. Çünkü esas ilginç süreçler daha çok orta ve alt sıra takımlar arasında dönüyor. F1’in yakında başlayacak 2020 sezonu öncesinde geride bıraktığımız 2019 sezonunda çekilen Drive To Survive sezon 2, yukarıda da dediğimiz üzere fanlar tarafından gerçekten merakla bekleniyor.