reklamı kapat

POPÜLER

Formula 1 Netflix

Formula 1 serisi Drive To Survive 3. sezon için ilk gerçek fragman geldi [İzle]

Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu Formula 1 2021 sezonu için gün sayarken, Netflix Drive To Survive 3. sezon için fragmanı yayımladı.

Netflix şovu Drive To Survive, daha da önce de belirttiğimiz üzere ilk iki sezonuyla motor sporlarının en üst noktası olan Formula 1 fanları tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Formula 1’in normalde çok fazla görünmeyen / gizli kalan arka planını gözler önüne seren yapım, yarış pilotlarının kişisel hayatlarına da dokunuyordu. Özellikle genç pilotların bu inanılmaz mücadeleci sporda neler yaşadığını gösteren ve gelecek nesillere de örnek olan Drive To Survive, geçtiğimiz hafta açıklandığı kadarıyla üçüncü sezonuyla 19 Mart tarihinde geri dönüyor. Bizim de severek izlediğimiz yapım, sporun sadece bizim gördüğümüz ana yarışlardan ibaret olmadığını açık şekilde karşımıza getiriyor. Yapımı şimdi gündeme getiren ise direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz ilk gerçek fragman oluyor. Burada 3. sezonda bizi nelerin beklediği açık şekilde gösteriliyor. Yeni seride videodan anlaşılabileceği üzere F1 tarihinin en kötü kazalarından birisini geçiren Romain Grosjean için detaylı bölümler yer alıyor.

Netflix imzalı Formula 1 şovu Drive To Survive 3. sezonuyla merakla bekleniyor

Drive To Survive üçüncü sezon için gerçekten internet üzerinde büyük bir heyecan bulunuyor. Yeni sezon Covid-19’un ışığında yapılan ve Türkiye’de de geçen 2020 sezonunda yaşananlara güzel bir özet yapacak gibi görünüyor. Serinin resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.