reklamı kapat

POPÜLER

Formula 1: Drive To Survive

Formula 1: Drive to Survive için 5. ve 6. sezon onayı geldi

Formula 1: Drive to Survive 4. Sezon sonrasında macera bitmeyecek. Çünkü kesin olarak 5. ve 6. sezon da gelecek.

Advertisement

Formula 1 merkezli Netflix şovu Drive To Survive, biliyorsunuz son dönemde büyük beğeni topluyor ve spora olan ilgiyi inanılmaz artırıyor. Motor sporlarının en üst noktası olan Formula 1’in sıkı fanlarını da memnun eden şov, en son 4. sezon ile karşımıza çıktı. Biraz önce resmi bir paylaşım yapan Formula 1, Miami yarışı öncesinde Netflix ile 5. ve 6. sezon için de anlaştıklarını duyurdu. Netflix bu en az iki yılda daha aramızda olacak seri için kısaca şu açıklamayı yapıyor: “Formula 1’in kıyasıya rekabetle dolu her sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri, hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.” Formula 1’in oldukça ilgi çekici arka planını gözler önüne seren yapım, yarış pilotlarının kişisel hayatlarını da işliyor. Özellikle genç pilotların bu inanılmaz mücadeleci sporda neler yaşadığını gösteren Drive To Survive, 5. sezonda yüksek ihtimalle özellikle Leclerc ve Verstappen arasında sürecek gibi duran şampiyonluk mücadelesine odaklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada kaçıranlar için F1 ile alakalı ekstra bir içerik tavsiyesi daha verelim. Tam 7 kez dünya şampiyonu olmuş, alanın en iyilerinden sayılan Alman Formula 1 pilotu Michael Schumacher için de özel bir Netflix belgeseli bulunuyor. Ferrari F1 takımıyla inanılmaz bir yarış kariyerine sahip olan efsane pilot, şu an tam olarak aramızda yer almıyor çünkü geçirdiği kayak kazası sonrasında zorlu bir yaşam mücadelesi veriyor.

Kazadan sonra kesinlikle görüntülenmeyen yani son durumu yakınları haricinde kimse tarafından bilinmeyen Schumacher, Netflix tarafından hemen aşağıda izleyebileceğiniz belgesel ile onurlandırıldı. Resmi sayfası burada yer alan “Schumacher” isimli belgesel, 1 saat 52 dakika uzunluğunda. Bu içeriğin fragmanı da hemen yukarıda yer alıyor.

Formula 1: Drive to Survive yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici Porsche Müzesi içinde drone ile bir tur atın