reklamı kapat

POPÜLER

Formula 1

Formula 1 tutkunlarının beklediği Drive To Survive haberi geldi [Video]

Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu Formula 1 2021 sezonu için gün sayarken, Netflix merakla beklenen Drive To Survive üçüncü sezon için müjdeyi verdi.

Netflix şovu Drive To Survive, ilk iki sezonuyla motor sporlarının en üst noktası olan Formula 1 fanları tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Formula 1’in normalde çok fazla görünmeyen / gizli kalan arka planını gözler önüne seren yapım, yarış pilotlarının kişisel hayatlarına da dokunuyordu. Özellikle genç pilotların bu inanılmaz mücadeleci sporda neler yaşadığını gösteren ve gelecek nesillere de örnek olan Drive To Survive, açıklandığı kadarıyla üçüncü sezonuyla 19 Mart tarihinde geri dönüyor. Bizim de severek izlediğimiz yapım, sporun sadece bizim gördüğümüz ana yarışlardan ibaret olmadığını açık şekilde karşımıza getiriyor. Bu Formula 1 yapımının bu kadar çok sevilmesinin arkasında da bu yer alıyor. F1 fanları yarışların ana mücadelesi kadar arka plandaki politik adımları ve inanılmaz geliştirme süreçlerini de görmek istiyor. Drive To Survive bu konuda en güncel kaynak konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix imzalı Formula 1 şovu Drive To Survive fanları fazlasıyla tatmin etti, bazı pilotları ise kızdırdı

Drive To Survive üçüncü sezon için gerçekten büyük bir heyecan bulunuyor. Yayımlanan 3. sezon fragmanını (İçeriği maalesef çok kısıtlı) sayfanın üstünde izleyebileceğiniz Netflix yapımı, Covid-19’un ışığında yapılan ve Türkiye’de de geçen 2020 sezonunda yaşanalara güzel bir özet yapacak gibi görünüyor. Serinin resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.