reklamı kapat

POPÜLER

OPPO akıllı saat

OPPO Watch akıllı saat modelinden heyecanı artıran yeni detaylar

Türkiye pazarında ses getiren teknoloji devi OPPO, ilk akıllı saat modeliyle gündeme gelmeyi sürdürüyor. OPPO Watch isimli saat çok yakında geliyor.

Apple Watch‘a oldukça benzeyen ancak akıllı telefonlar gibi kavisli kenarlara sahip olan OPPO Watch akıllı saat modeli, yayımlanan resmi bir poster ile bir kez daha karşımızda çıktı. Daha önce hep altın renkte gördüğümüz saat, yeni poster ile mavi gövdesiyle de kendisini gösteriyor ve koyu mavi gövde rengi siyah kayış ile iyi uyum sağlayacak izlenimi oluşturuyor. Henüz kesin olmasa da e-SIM desteğine sahip olacağı düşünülen ancak bu kesin olmayan saatin, halen Wear OS işletim sistemi üstüne kurulup kurulmadığı da bilinmiyor. Aşağıdaki posterde bir kez daha gösterildiği üzere Apple Watch gibi bir tekerlek kullanmayan akıllı saat, daha önce duyduğumuz kadarıyla ise kesin olarak EKG / ECG özelliğiyle geliyor. Apple Watch Series 4 / 5, Samsung Galaxy Active 2, Withings Move ECG ve Amazfit Verge gibi modellerde de yer alan bu özellik sayesinde saatin kalbin detaylarına inebileceği görülüyor. Ancak bu özelliğin başta saatin satılacağı her ülkede aktif edilmeyeceği düşünülüyor.

OPPO Watch akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch akıllı saat ne zaman tanıtılacak?

Merak edilen model 6 Mart tarihinde Find X2 ve Find X2 Pro ailesiyle beraber tanıtılacak. Bu iki telefonun da Türkiye’de satılacağı aktarılıyor. İşte bu yüzden saatin de Türkiye’de satılacağını düşünüyoruz. Modelin fiyatı konusunda henüz bir sızıntı yok. Ancak yüksek özellikler fiyatı çok da düşük tutmayacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ince kablosuz kulaklık modeli ile tanışın