reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Watch 2

OPPO Watch 2 akıllı saat modeli için tasarım da ortaya çıktı

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, bugün bir kez daha OPPO Watch 2 akıllı saat modeli ile gündemde yer alıyor.

Kısa süre önce yapılan resmi poster paylaşımına göre Türkiye’de de satılacak OPPO Watch 2 akıllı saat modeliyle Çin merkezli olarak 27 Temmuz tarihinde tanışıyoruz.

İşte bu model için tasarım iki farklı görsel ile karşımızda yer alıyor. Tahmin ettiğimiz gibi saat ilk sürüm gibi kare yapıyı benimsiyor. Üstte normal hali görülen ve birçok farklı renk ile tipte kayışla geleceği görülen ürün, bir de özel sürüme sahip olacak. Bu sürüm direkt olarak aşağıda yer alıyor ve farkını kırmızı gövdesi ve kayışıyla koyuyor.

İlk sürüm gibi kavisli kenarlı yapıyı devam ettiren saatin, bu sayede “kopyası” denilen Apple Watch’a oranla daha modern çizgisi sürüyor. Bu saatin yuvarlak gelmesini bekleyenler ise görebileceğiniz üzere biraz hayal kırıklığı yaşıyor.

 

OPPO Watch 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch 2 akıllı saat için bilinen detaylar şöyle

Daha önce de aktardığımız üzere teknik olarak en iyisine odaklanacak yeni akıllı saat, gücünü Snapdragon 4100 Plus işlemciden alacak gibi görünüyor. Qualcomm imzalı bu işlemci, güncel en güçlü seçenek konumunda yer alıyor.

Bu açıdan çok hızlı çalışacak izlenimi oluşturan Watch 2, aynı zamanda Ambiq ile ortaklaşa geliştirilen Apollo 4s isimli bir yardımcı işlemciye de sahip olacak. Bu yardımcı işlemci ile yüksek performans uzun kullanım ömrüyle bir araya getirilecek.

Global olarak Türkiye dahil birçok pazarda Google WearOS ile işletim sistemi kullanacak akıllı saat, burada Samsung ile Google’ın ortaklığından da yararlanabilir. Biliyorsunuz iki firma yeni bir dönem başlatıyor. Onun detayları burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın