reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Watch 2 için sızan yeni basın görselleri tasarımı netleştirdi

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, bugün bir kez daha OPPO Watch 2 akıllı saat modeli ile karşımızda yer alıyor.

İlk model satıldığı için yüzde 99 ihtimalle Türkiye’de de satılacak OPPO Watch 2 akıllı saat modeliyle Çin merkezli olarak 27 Temmuz tarihinde tanışıyoruz.

İşte bu model için tasarım aslında resmi poster üzerinden daha önce çıkmıştı. Ancak bu sefer Evan Blass’tan daha farklı yeni basın görselleri geldi.

Görebileceğiniz üzere ilk sürüm gibi kavisli kenarlı yapıyı devam ettiren kare yapıdaki saatin, bu sayede “kopyası” denilen Apple Watch’a oranla daha modern çizgisi sürüyor.

İlk sürüm ile arasında fark görünmeyen, fark varsa da çok ama çok ufak olan OPPO Watch 2 akıllı saat, şimdilik iki farklı gövde renginde görünüyor. Yerleşik telefon görüşmesi için kullanılabilecek model, yan tarafında ilk sürüm gibi iki adet fiziksel buton taşıyor.

OPPO Watch 2 akıllı saat için bilinen detaylar şöyle

Teknik olarak en iyisine odaklanacak yeni akıllı saat, gücünü Snapdragon 4100 Plus işlemciden alacak gibi görünüyor. Qualcomm imzalı bu işlemci, güncel en güçlü seçenek konumunda yer alıyor.

Bu açıdan çok hızlı çalışacak izlenimi oluşturan Watch 2, aynı zamanda Ambiq ile ortaklaşa geliştirilen Apollo 4s isimli bir yardımcı işlemciye de sahip olacak. Bu yardımcı işlemci ile yüksek performans uzun kullanım ömrüyle bir araya getirilecek.

Global olarak Türkiye dahil birçok pazarda Google WearOS ile işletim sistemi kullanacak akıllı saat, burada Samsung ile Google’ın ortaklığından da yararlanabilir. Biliyorsunuz iki firma yeni bir dönem başlatıyor. Onun detayları burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın