reklamı kapat

POPÜLER

OPPO A55 4G

OPPO A55 4G

OPPO F19s

OPPO F19s

OPPO A55 4G ve OPPO F19s geliyor; işte tasarımlar ve detaylar

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, bu sefer iki farklı telefon ile gündemde. OPPO A55 4G ve OPPO F19s geliyor.

OPPO A55 4G ve OPPO F19s modelleri için resmi basın görselleri 91Mobiles tarafından sızdırılmış durumda. Genel olarak benzer görünüşe sahip telefonlardan F19s değil ancak A55 4G modeli yüksek ihtimalle ileride Türkiye pazarına da gelecektir.

F19s’i iki farklı renkte, A55’i ise üç farklı renkte hazırlayan OPPO, iki modelde de selfie kamerası için bir ekran deliğine yer veriyor. Teknik olarak OPPO A55 4G modelinin az sayıda sızan detayına bakarsak, 5G versiyondan farklı telefon gücünü MediaTek Helio G80 işlemciden alacak ve 5.000 mAh pil üzerine kurulacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO A55 ve OPPO F19s dışında OPPO Watch Free akıllı saat modeli de yolda

BBK çatısı altında kardeş firmadan gelen Realme Band 2′yi andıran OPPO Watch Free, Huawei’nin de kullandığı dikdörtgen tasarımı benimsiyor ve şimdilik sadece iki farklı renkte karşımıza çıkıyor.

Henüz diğer detayları, çıkış tarihi ya da fiyatı bilinmeyen Watch Free akıllı saat, hali hazırda Watch serisi varken neden geliyor tam olarak anlaşılmış değil. Sadece bu modelin yapısı gereği daha fazla ekran alanı getiriyor olması kullanıcıları memnun edebilir. Ya da bazı özellikler kısılarak bütçe dostu bir fiyat ile öne çıkılabilir.

Halen bir yuvarlak akıllı saat tanıtmayan OPPO, umuyoruz ileride bu konuda da bir adım atar. Çünkü kişiler yuvarlak akıllı saatleri genel olarak daha çok seviyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın