reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Watch RX akıllı saat

Yuvarlak gövdeli OPPO Watch RX akıllı saat geliyor; işte ilk bilgiler

OPPO Watch akıllı saat modelinin yanına bir model daha geliyor. Yakında tanıtılacak OPPO Watch RX akıllı saat için hazır olun.

Türkiye pazarının önemli oyuncularından OPPO, çok şık bir tasarıma sahip olan ilk akıllı saati Watch’u yalnız bırakmayacak. Çünkü firmadan 1 Kasım tarihinde OPPO Watch RX akıllı saat modeli geliyor. Yukarıda da görebileceğiniz üzere Watch’tan farklı olarak yuvarlak tasarımı benimseyen ve bu açıdan sevindiren saat, şimdilik bunlar haricinde pek fazla bir detay kazanmış değil. Ancak saatin metal bir gövdesi ve yan tarafında tek bir fiziksel butonu bulunuyor. Tam olarak 1,28 inç AMOLED ekran üstüne kurulan Watch RX akıllı saat, “mavi, siyah ve altın” olmak üzere üç farklı renkte elde edilebilecek açıklaması yapılıyor. Her zaman açık ekran özelliği olacak modelin, yakında detaylanması ve çıktıktan sonra Türkiye’ye de getirilmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch akıllı saat neler sunuyor?

Dünyanın ilk kavisli ekrana sahip akıllı saati (46 mm özelinde) olarak öne çıkan ve bu açıdan gerçekten çok güzel görünen model, VOOC hızlı şarj teknolojisine sahip her iki versiyonda da 75 dakikada yüzde 100 şarj getiriyor. 46 mm sürümüyle güç tasarrufu modunda 21 güne kadar pil ömrü sunan akıllı saat, detaylı nabız takibi özelliğini de beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uykunuz konusunda da detaylı veriler toplayabilen Watch, bünyesinde rehberli nefes egzersizleri de taşıyor. Tüm verileri HeyTap Health uygulaması üzerinden karşınıza getiren OPPO Watch, birçok yeni saat arayüzü ile kişiselleştirilebiliyor. Bu arada saatin kayışları da isteğe bağlı olarak değiştirilebiliyor. Sadece belirli pazarlarda açık olan Google Asistan desteğiyle gelen model, telefonunuzu bulmanıza da yardımcı oluyor.

İlgili Video